Закінчити рівняння і вказати тип зв'язку утворення сполук Mg+CI=Ae+S=H2+CI2=C+O2=K+S= Очень

срочно ​

Ответы на вопрос

Отвечает Мосолова Екатерина.

Объяснение:

Mg+Cl=MgCl2 ,Ae+S=Ae2S3,H2+Cl2=HCl,C+O2=Co2,K+S=K2S