Визначити кількість нейтронів в атомах урану та Талію (СРОЧНО У МЕНЕ ТЕМАТИЧНА )​ даю 25 балов


Ответы на вопрос

Отвечает Фугаев Рома.
Кількість нейтронів в атомах урану та талію можна визначити за допомогою наступної формули:

```
N = A - Z
```

де:

* N - кількість нейтронів
* A - атомна маса
* Z - атомний номер

**Уран**

Атомна маса урану становить 238,0289192. Атомний номер урану становить 92.

```
N = 238,0289192 - 92
```

```
N = 146
```

Отже, в атомах урану міститься 146 нейтронів.

**Талій**

Атомна маса талію становить 204,3833254. Атомний номер талію становить 81.

```
N = 204,3833254 - 81
```

```
N = 123
```

Отже, в атомах талію міститься 123 нейтронів.

**Відповідь:**

* Уран: 146 нейтронів
* Талій: 123 нейтронів

@studyworkss - Тг канал. Приєднуйся, тут тобі допоможуть вирішити всі завдання які буде потрібно