визначте масу води, яку треба додати до 200 г 60%-ного розчину цукру, щоб утворився 20%-ний цого

розчин

Ответы на вопрос

Отвечает Коротаева Ольга.

Ответ:

Дано:m(раствора цукру )=200г.ω%(цукру)=60%m(H₂O)=200г.---------------------------ω-? Решение:1. m(цукру)=ω%×m(раствора цукру)÷100%m(цукру)=60%×200г.÷100%=120г.2. m₁(раствора цукру)=m(раствора цукру) m(H₂O)m₁(раствора цукру)=200г. 200г.=400г.3. Определим новую массовую долю цукру:ω(цукру)=m(цукру)÷m₁(раствора цукру)ω(цукру)=120г.÷400г.=0,3ω%(цукру)=0,3×100%=30%4. Ответ: при змішуванні 200г 60%-вого розчину цукру з 200г води концентрація цукру стала 30%