Помогите Пж:обчисли, чи вистачить 5 л фтору для утворення гідроген фториду HF об'ємом 7 л​


Ответы на вопрос

Отвечает Уалигазинов Мади.

Відповідь:

Пояснення:

Дано : | 5л 7л

V( F²) = 5 л | F²+H²→2HF

V( HF)=7 л | x=5л/1v=7л/2v=7л•1v/2v=

_________ = 3,5л

F²-? Відповідь : 3,5л