11. Складіть рівняння реакції: а) силіцій(IV) оксиду з кальцій оксидом та калій гідроксидом; б)

манган(ІІ) оксиду із сульфатною кислотоюта сульфур(VI) оксидом; в) барій оксиду з нітратною кислотою такарбон(ІV) оксидом.... ... .. A ponue ovcanie on:​

Ответы на вопрос

Отвечает Корольчук Екатерина.

Ответ:

11

Объяснение:

а) силіцій (ІV) оксиду з кальцій оксидом та калій гідроксидом;

SiO2 + CaO = CaSiO3

SiO2 + 2KOH = K2SiO3 + H2O.

б) манган (ІІ) оксиду із сульфатною кислотою та сульфур (VІ) оксидом;

MnO + H2SO4 = MnSO4 + H2O MnO + SO3 = MnSO4

в) барій оксиду з нітратною кислотою та карбон (ІV) оксидом.

BaO + 2HNO3 = Ba(NO3)2 + H2O BaO + CO2 = BaCO3