Срочно нужна дам 10 боллов Обчисліть кількість речовини: міді масою 12,8 г; натрій оксиду масою

6,2г.

Ответы на вопрос

Отвечает Альмухамедова Дильназ.

Ответ:

n(Cu)=0,2 моль, n(Na{2}0)=0,1 моль

Объяснение:

1. n(Cu)=?

m=12,8 г

M=63 -молярна і атомна маса

n=m/M

n=12,8/63=0,2(моль) - (число приблизительное)

2.n(Na{2}0)=?

m=6,2 г

n=m/M

M=Mr=23*2+16=62

n=6,2/62=0,1(моль)