Напишіть у йонній формі рівняння взаємодії а) барій хлорид та сульфатна кислота б) аргентум натрат

та барій хлрид​

Ответы на вопрос

Отвечает Габдрашитова Карина.

Ответ:

Объяснение:

BaCl2 + H2SO4 = BaSO4 ↓+ 2HCl

Ba(2+) + 2Cl(-) + 2H(+) + SO4(2-) = BaSO4↓ + 2H(+) + 2Cl(-)

Ba(2+) + SO4(2-) = BaSO4↓

AgNO3 + BaCl2 = Ba(NO3)2 + AgCl↓

Ag(+) + NO3(-) + Ba(2+) + 2Cl(-) = Ba(2+) + 2NO3(-) + AgCl↓

Ag(+) + Cl(-) = AgCl↓