Еквивалентна маса Bi(OH)3 (бажано з виришенням)дякую


Ответы на вопрос

Отвечает Сасонный Данил.
Еквивалентна маса (мішана маса) речовини визначається як маса, яка взаємодіє з однією молекулою водню або маса, яка містить 1 грам-еквівалент кисню (O).

Молекулярна маса Bi(OH)3 (гідроксид бізмуту) обчислюється як сума атомних мас складових:

Молекулярна маса Bi(OH)3 = Маса Bi + 3 * Маса H + 3 * Маса O

За таблицею хімічних елементів:

Маса Bi (бізмуту) = 208.98 г/моль
Маса H (водню) = 1.01 г/моль
Маса O (кисню) = 16.00 г/моль

Молекулярна маса Bi(OH)3 = 208.98 + 3 * 1.01 + 3 * 16.00 = 208.98 + 3.03 + 48.00 = 260.01 г/моль

Отже, молекулярна маса Bi(OH)3 дорівнює 260.01 г/моль.