1.Класифікувати речовини. Виписати окремо оксиди, основи, кислоти та солі. Дати їм назву СО2,

Са(ОН)2, FeCl3, Na2O, H2SO4, HBr, K2S, Fe(OH)3, Cu(NO3)2, Cr2O3, HNO3, Cr2(SO4)3.2.Написати хімічні реакції міжКальцієм та сульфатною кислотоюСульфур (IV) оксидом та натрій оксидомРозкладання меркурій (ІІ) оксидуХлоридною кислотою та натрій гідроксидомКупрум (ІІ) нітратом та сульфідною кислотоюМагній гідроксидом та сульфатною кислотою ​

Ответы на вопрос

Отвечает Писарева Юлиана.

1. Оксиди: CO2 - карбон(IV)оксид, Na2O - натрій оксид, Cr2O3 - хром (III) оксид

Основи: Ca(OH)2 - кальцій гідроксид, Fe(OH)3 - ферум(III) гідроксид

Кислоти: H2SO4 - сульфатна кислота, HBr - бромідна кислота, HNO3 - нітратна кислота

Солі: FeCl3 - ферум(ІІІ)гідроксид, K2S - калій сульфід, Cu(NO3)2 - купрум(II) нітрат, Cr2(SO4)3 - хром(ІІІ) сульфат

2. Ca + H2SO4 = CaSO4 + H2

SO2 + Na2O = Na2SO3

2HgO = 2Hg + O2

HCl + NaOH - NaCl + H2O

Cu(NO3)2 + H2S = CuS + 2HNO3

Mg(OH)2 + H2SO4 = MgSO4 + 2H2O