Масова частка цукру у склянці чаю (250 мл) куди поклали дві чайні ложки цукру (по 8 г у кожній)

розв"язок будь ласка)

Ответы на вопрос

Отвечает Ильина Кариночка.
Маса розчиненого цукру= 8·2=16г
маса розчину=250+16=266г
ω=m реч./m розч.=16/266=0.60 або 6%