Класифікувати (кислотні ; основні ) , написати реакції оксидов з водою , назвати утворенні сполуки

: As2O5 SO3 CO2 Li2O СРОЧНО! !!!!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Вадимов Вадим.

Ответ:

Кислотные:SO3, CO2,As2O5

Основные:Li2O

SO3+H2O=H2SO4

CO2+H2O=H2CO3

Li2O+H2O=LiOH

As2O5+H2O=H3AsO4

Объяснение: