Визначте протонне число хімічного елемента, що розміщений у VII групі періодичної системи, якщо

відносна формульна маса його вищого оксиду-222​

Ответы на вопрос

Отвечает Рутковская Алиса.

Відповідь:

Пояснення:

M(R2O7)=222г/моль

M(R2O7)=x*2+7*16=222г/моль

x*2+7*16=222

2x=222-112

2x=110

x=55

M(R)=55 - Манган(Mn)