Укажіть формули речовин, які беруть участь у реакції, що відповідає іонно-молекулярному рівнянню

3Ca²+ + 2PO³- 4 = Ca3 (PO4)2↓ СРОЧНООО

Ответы на вопрос

Отвечает Фархутдинов Альберт.

Ответ:

Объяснение:

3CaCl2 + 2H3PO4 = Ca3(PO4)2 ↓+ 6HCl

3Ca(2+) + 6Cl(-) + 6H(+) + 2PO4(3-) = Ca3(PO4)2↓ + 6H(+) + 6Cl(-)

3Ca(2+) + 2PO4(3-) = Ca3(PO4)2↓