До напівсхеми скороченного йонного рівняння реакції Cr(3+)+OH(-) =... складіть молекулярне й повне

йонне рівняння. Пожайлуста,Срочно надо!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Мехедко Дима.

Ответ:

Объяснение:

CrCl3 + 3NaOH = Cr(OH)3↓ + 3NaCl

Cr(3+) + 3Cl(-) + 3Na(+) + 3OH(-) = Cr(OH)3↓ + 3Na(+) + 3Cl(-)

Cr(3+) + 3OH(-) = Cr(OH)3↓