Напишіть рівняння реакцій та назвіть продукти реакцій: а) алюміній оксид + ортофосфатна кислота =

б) ферум (ІІІ) гідроксид + хлоридна кислота = в) калій оксид + сульфатна кислота =

Ответы на вопрос

Отвечает Мерный Александр.

Ответ:

CuO + 2HCI = CuCI₂ + H₂O

                       хлорид меди + вода

BaO + H₂O=Ba(OH)₂ гидроксид бария

BaO + 2HCI = BaCI₂ + H₂O

                     хлорид бария + вода  

BaO + SO₂ = BaSO₃ сульфит бария

KOH + HCI  = KCI + H₂O

                     хлорид калия + вода  

2KOH + SO₂ =K₂SO₃ + H₂O

                    сульфит калия + вода  

SO₂ + H₂O = H₂SO₃ сернистая кислота

Fe₂(SO₄)₃ + 6KOH = 2Fe(OH)₃↓ + 3K₂SO₄

                            гидроксид железа(lll) + сульфат калия  

Объяснение:

Отвечает Прутовых Геля.

Ответ:

Объяснение:

Al2O3 + 2H3PO4 = 2AlPO4 +3H2O (фосфат алюмінію + вода)

Fe(OH)3 + 3HCl = FeCl3 + 3H2O (хлорид заліза (III) + вода)

K2O + H2SO4 = K2SO4 + H2O (сульфат калію + вода)