2.Написати рівняння реакцій окиснення простих речовин з утворенням оксидів: Сульфуру(IV), Калію(І),

Алюмінію(ІІІ), Вольфраму (VI)

Ответы на вопрос

Отвечает Баскарев Миша.

Ответ:

S + O2 = SO2

4K + O2 = 2K2O

4Al + 3O2 = 2Al2O3

2W + 3O2 = 2WO3