Приготувати 50 г розчину з масовою часткою речовини 14%.


Ответы на вопрос

Отвечает Мұхамедқалиева Риза.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(р-ра) = 50 г

W(в-ва) = 14%

Найти

m(в-ва)

m(р-ля)

m(в-ва) = m(р-ра) * W(в-ва) / 100% = 50 * 14 / 100% =7 г

m(р-ля) = m(р-ра) - m(в-ва) = 50 - 7 = 43 г