Обчисліть, яку масу солі й води необхідно взяти для приготування 250 г розчину з масовою часткою

розчиненої речовини 20 %.

Ответы на вопрос

Отвечает Чуев Никита.

Объяснение:

1) знаходимо масу солі

m= 250*0,2= 50г

2) знаходимо масу води

m= 250 -50= 200г

Для приготування розчину 250 гр з масовою часткою солі 20%, потрібно 50 г солі і 200 г води