Сума відносних атомних мас хімічних елементів A і B чисельно дорівнює атомній масі титану. Атомна

маса елемента B вдвічі мешна за атомну масу елемента A. Визначте хімічні елменти A і B. СРОЧНО ПОЖАЛУЙСТА

Ответы на вопрос

Отвечает Petrichenko Natalia.

Відповідь:

M(A+B)=48

2Ar(A)+Ar(B)=48

Ar(A)=48*2/3=32

Ar(B)=32/2=16

A-S Сульфур

B-O Оксиген

Пояснення: