БУДЬ ЛАСКА Напишіть рівняння реакцій: а) магній оксиду з нітрогеном (5) оксидом б) купрум (2)

нітрату з натрій гідроксидом в) термічного рокладу хром (3) гідроксиду г) цинк карбонату із хлоридною кислотою

Ответы на вопрос

Отвечает Андреева Настя.

MgO + N2O5 = Mg(NO3)2

CUNO3 + NaOH = CuOH + NaNO3

2Cr(OH)3 -> Cr2O3 + 3H2O

ZnCO3 + 2HCI = ZnCl2 + CO2 + H2O