Розвяжіть будьласка задачі СРОЧНО!!!!!!!ДАЮ 98 БАЛІВ 1)Обчисліть масу осаду, якщо з розчином

алюміній хлориду прореагував барійгідроксид масою 48,5 г.

Ответы на вопрос

Отвечает Баранов Максим.

Объяснение:

Дано:

m(Ba(OH)2)= 48.5г

m(Al(OH)3)-?

48.5г. хг

AlCl3 + Ba(OH)2 = Al(OH)3↓ + BaCl2

171г/моль. 78г/моль

х= (48.5×78)÷171= 21.8г алюміній гідроксиду