2.Запишіть пропущені в рівняннях формули, розставте коефіцієнти: A)SO3+........ K2O4 +

........B)Fe(OH)2; FeO +.....Б) ....... + HCI = CuCl2 + ........Г)CrCl3 + ...... = Cr(OH)3 + .........​

Ответы на вопрос

Отвечает Змеев Данил.

Объяснение:

A)SO3 + 2KOH = K2SO4 + H2O

B)Fe(OH)2 = FeO + H2O

Б) Cu + 2HCI = CuCl2 + H2↑

Г)CrCl3 + 3NaOH = Cr(OH)3↓ + 3NaCl