ПОМОГИТЕ СРОЧНООО ПОЖАЛУЙСТА ДАЮ 35 БАЛЛОВ Яка маса калій гідроксида утворилась при взаємодії

470г калій оксида з водою?

Ответы на вопрос

Отвечает Шилов Даниил.

При взаємодії калій оксиду (K2O) з водою утворюється калій гідроксид (KOH) згідно з рівнянням реакції:

K2O + H2O -> 2KOH

Звідси видно, що на кожні 2 моля K2O утворюється 2 моля KOH. Тому, щоб знайти масу KOH, необхідно спочатку визначити кількість молей K2O у реакції.

Молярна маса K2O = 2 x молярна маса K + молярна маса O = 2 x 39,1 г/моль + 16 г/моль = 94,2 г/моль

Кількість молей K2O, що були взяті для реакції, можна визначити, розділивши масу K2O на його молярну масу:

n(K2O) = m(K2O) / M(K2O) = 470 г / 94,2 г/моль ≈ 4,98 моль

Так як на 2 моля K2O утворюється 2 моля KOH, то на 4,98 моль K2O утворюється 4,98 моль KOH.

Молярна маса KOH = молярна маса K + молярна маса O + молярна маса H = 39,1 г/моль + 16 г/моль + 1 г/моль = 56,1 г/моль

Отже, маса KOH, яка утворилась у реакції, може бути обчислена, помноживши кількість молей KOH на його молярну масу:

m(KOH) = n(KOH) x M(KOH) = 4,98 моль x 56,1 г/моль ≈ 279,6 г

Отримано, що маса KOH, яка утворилась у реакції, становить близько 279,6 г.

Отвечает Кузьмина Вика.

При взаємодії калій оксиду з водою утворюється калій гідроксид згідно з реакцією:

K2O + H2O → 2KOH

Молярна маса K2O = 94 г/моль

Молярна маса KOH = 56 г/моль

Спочатку визначимо кількість речовини K2O, використовуючи її молярну масу:

n(K2O) = m(K2O) / M(K2O) = 470 г / 94 г/моль = 5 моль

Захотіли визначити масу KOH, яка утворилась при цій реакції. Оскільки з однієї молі K2O утворюється 2 молі KOH, то кількість речовини KOH дорівнює 2 рази кількості речовини K2O:

n(KOH) = 2 * n(K2O) = 2 * 5 моль = 10 моль

Тоді маса KOH, що утворилась, дорівнює:

m(KOH) = n(KOH) * M(KOH) = 10 моль * 56 г/моль = 560 г

Отже, маса калій гідроксиду, який утворився при взаємодії 470 г калій оксиду з водою, дорівнює 560 г.