2) W=5% в розчині маса солі 25 г обчисліть масу розчину СРОЧНО!!!!!!!!!!!!! ДАМ 40 БАЛОВ!!!


Ответы на вопрос

Отвечает Дейкун Таня.

Якщо W = 5% в розчині і маса солі 25 грамів, то масу розчину можна обчислити за формулою: маса розчину = (маса солі / W) * 100. Замінивши значення у формулі, отримуємо: маса розчину = (25 / 0.05) * 100 = 500 грамів. Таким чином, маса розчину становить 500 грамів.

Отвечает Очеретинюк Аліна.

Відповідь:

m(солі)=25г

w=5%

m(розчину)-?

m(розчину)=m(солі)*100/w=25*100/5=500г

Пояснення: