Срочно!!!!яку масу 40% розчину лимонної кислоти можна приготувати із 40 г кислоти


Ответы на вопрос

Отвечает Яковлев Михаил.

Дано:

ω(кислоти) = 40%

m(кислоти) = 40 г

Знайти:

m р-ну(кислоти) - ?

Розв'язання:

1) m р-ну(кислоти) = m * 100% / ω = 40 * 100% / 40% = 100 г.

Відповідь: Маса розчину кислоти становить 100 г.