ПОЖАЛУЙСТА ПОМОГИТЕ 35 БАЛОВ ДАЮ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Обчисліть масу цукру та води, що необхідні

для приготування розчину масою 500 г і масовою часткою цукру 8%

Ответы на вопрос

Отвечает Кусайн Биржан.

За визначенням масової частки цукру в розчині 8%, маса цукру складає 8% від загальної маси розчину:

маса цукру = 500 г * 8% = 40 г

Отже, маса води складе:

маса води = 500 г - 40 г = 460 г

Таким чином, для приготування розчину масою 500 г і масовою часткою цукру 8% потрібно 40 г цукру та 460 г води.

Отвечает Кочнева Оксана.

Дано:

m р-ну(цукру) = 500 г

ω(цукру) = 8%

Знайти:

m(цукру) - ?

m(води) - ?

Розв'язання:

1) m(цукру) = ω * m р-ну / 100% = 8% * 500 / 100% = 40 г;

2) m(води) = m р-ну(цукру) - m(цукру) = 500 - 40 = 460 г.

Відповідь: Маса цукру становить 40 г; води - 460 г.