5. Лікарський дезінфікуючий розчин містить 2% калій йодиду. Обчисліть, яку масу калій йодиду та

води потрібно взяти, щоб приготувати 200 г такого розчину?​

Ответы на вопрос

Отвечает DELETED.

Ответ:

Объяснение:

Хг     * 100% = 2%

200г

2%/100%= 0,02

Хг     = 0,02 => 200*0,02 = X

200       1

200*0,02 = X

4=X

X= 4г

200г - 4г = 196г