ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА!!! Скласти по 5 формул оксидів, основ, кислот, солей, підписати їх назви.

Записати та урівняти реакції: 1. Натрій гідроксид+ сульфатна кислота 2. Кальцій оксид+вода 3. Калій + вода 4. Натрій карбонат + хлорна кислота.​

Ответы на вопрос

Отвечает Исламов Тимур.

Ответ:

Объяснение:

Оксиди:

калій оксид - К2О

барій оксид - ВаО

алюміній оксид - Аl2О3

фосфор (V) оксид - P2O5

нітроген (IV) оксид - NO2

Основи:

натрій гідроксид - NaOH

магній гідроксид - Mg(OH)2

ферум гідроксид - Fe(OH)3

кальцій гідроксид - Ca(OH)2

цинк гідроксид - Zn(OH)

Кислоти:

хлоридна кислота - HCl

сульфатна кислота - H2SO4

ортофосфатна кислота - H3PO4

карбонатна кислота H2CO3

силікатна кислота - H2SiO3

Солі:

ферум(III) сульфат - Fe2(SO4)3

кальцій хлорид - CaCl2

натрій сульфіт - Na2SO3

калій нітрат -  KNO3

сілікат магнію - MgSiO3

2)

2NaOH + H2SO4 = Na2SO4 + 2H2O

CaO + H2O = Ca(OH)2

2K + 2H2O = 2KOH + H2↑

Na2CO3 + 2HCl = 2NaCl + CO2 + H2O