Рівняння реакції 1. Сu(ОН)2 = СuО + Н2О II. 6NaOH+ P2O5 = 2Na3PO4 + 3H2O III. 2AI + 2H3PO4 =

2AIPO4 + 3H2 IV. Ba(OH)2 + 2HCI = BaCl2+ 2H2O V. K2CO3 + 2HNO3 = 2KNO3 + H2CO3 VI. FeSO4 + Zn = ZnSO4 + Fe Пояснення 1. Сильніша кислота витісняє слабшу кислоту з її солі 2Реакція обміну між двома солями з утворенням осаду 3. Нерозчинна основа при нагріванні перетворюється на основний оксид і воду 4. Реакція заміщення між кислотою й металом, що знаходиться лівіше від Н в ряду активності металів 5. Реакція заміщення між сіллю менш активного металу та активнішим металом 6. Основа (луг) реагує з кислотним оксидом з утворенням солі та води 7. Реакція нейтралізації між основою й кислотою

Ответы на вопрос

Отвечает Клименко Егор.

Объяснение:

1. 3. Нерозчинна основа при нагріванні перетворюється на основний оксид і воду:

Сu(ОН)2 = СuО + Н2О

II. 6. Основа (луг) реагує з кислотним оксидом з утворенням солі та води

6NaOH+ P2O5 = 2Na3PO4 + 3H2O

III. 4. Реакція заміщення між кислотою й металом, що знаходиться лівіше від Н в ряду активності металів

2AI + 2H3PO4 = 2AIPO4 + 3H2

IV. 7. Реакція нейтралізації між основою й кислотою

Ba(OH)2 + 2HCI = BaCl2+ 2H2O

V. 1. Сильніша кислота витісняє слабшу кислоту з її солі

K2CO3 + 2HNO3 = 2KNO3 + H2CO3

VI. 5. Реакція заміщення між сіллю менш активного металу та активнішим металом

FeSO4 + Zn = ZnSO4 + Fe