Приготувати рочин мосою 200 грамів з масой частью 8% Як змініються мосова частка якщо додати соль

масою 20 грам​

Ответы на вопрос

Отвечает Кёниг Валентин.

Ответ:

Маса речовини в 1-му розчині=Wptx.

*m розчину=0,1*200=20 г,при

додаванні води маса розчину

стала 200г+200г(Н20)=400г,маса

речовини при цьому не змінилась,то

W розч. =(20:400)*100%=5%

10%=0,1