Яку масу барій оксиду необхідно взяти для реакції із сульфатною кистолою щоб добути барій сульфат

масою 23,3 г

Ответы на вопрос

Отвечает Смоквина Анжелика.
BaO + H2SO4 = BaSO4 + H2O

x/153 = 23.3/233;

x = 15.3 грамма