Гомолог метану масою 7,5 г займає об'єм 5,6 л. Установіть формулу сполук


Ответы на вопрос

Отвечает Исаева Алеся.
N(x) = 5.6/22.4 = 0.25 моль

0.25 = 7.5/M

M = 7.5/0.25 = 7.5 * 4 = 30.

14n = 28;

n = 28/14 = 2.

C2H6 — этан.