Обчисліть масу цинку, яку потрібно додати до 245г розчину сульфатної кислоти з масовою часткою

H2SO4 10% , щою повністюиперетворити кислоту на сіль.

Ответы на вопрос

Отвечает Сентялёва Валерия.

Zn+ H2SO4= ZnSO4+H2

mH2SO4= m р-ра* омега=245*0,1=24,5 гр

nH2SO4= m/M=24,5/98=0,25 моль

По ур-ю nZn=nH2SO4=0,25 моль

mZn= n*M=0,25*65=16,25гр