У трьох пробірках містяться розчини барій гідроксиду нітратної кислоти й кальцію нітрату як за

допомогою одного реактиву розпізнати ці розчини

Ответы на вопрос

Отвечает Ююкина Поля.

Можно взять H2SO4:

1. С Ba(OH)2:

Ba(OH)2 + H2SO4= 2H2O + BaSo4(белый осадок)↓

2. С HNO3:

2NaNO3+2H2SO4+Cu=2NO2(бурый газ)↑+CuSO4+Na2SO4+2H2O

3. C Ca(NO3)2:

Ca(NO3)2 + H2SO4= CaSO4 + HNO3↑