масові частки карбону й оксигену в ароматичній органічній сполуці становлять відповідно 76,6 і 17,0

% а відносна молекулярна маса - 94. Визначте формулу сполуки

Ответы на вопрос

Отвечает Алексеева Леся.

w(H)=100-76,6-17=6,4%

N(C)=94*76,6/12*100=6

N(O)=94*17/16*100=1

N(H)=94*6,4/1*100=6

C6H6O