Визначте невідомі речовини x1,x2,x3,x4, якщо вони вступають у реакції, які описуються такими

схемами: CuO + x1 --> CuCl + x2; K + x2 --> x3 + H2 ↑ ; CuCl2 + x3 --> x4↓ + KCl.

Ответы на вопрос

Отвечает Неделько Злата.

CuO + 2HCl = CuCl2 + H2O

2K + 2H2O = 2KOH + H2

CuCl2 + 2KOH = Cu(OH)2 + 2KCl