Скільки молів містить 2м³ води?​


Ответы на вопрос

Отвечает Колов Вячеслав.

Ответ:

Объяснение:

Дано

V(H2O) = 2 м³ =2000 л

Vm = 22,4 л/моль

Найти

n(H2O)

n(H2O) = V / Vm = 2000 / 22,4 = 89 моль