СРОЧНО!!!!Обчисліть кількість речовини MgO мають 60 грам?​


Ответы на вопрос

Отвечает Баранов Миша.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(MgO) = 60 г

M(MgO) = 40 г/моль

Найти

n(MgO)

n(MgO) = m / M = 60 / 40 = 1,5 моль