5. Напишіть рівняння реакцій: а) алюміній гідроксиду з нітратною кислотоюб) барій гідроксиду з

сульфур(VI) оксидомв) цинку із сульфатною кислотою​

Ответы на вопрос

Отвечает Ионин Никита.

Ответ:

Объяснение:

Al(OH)3 + 3HNO3 = Al(NO3)3 + 3H2O

Ba(OH)2 + SO3 = BaSO4 + H2O

Zn + H2SO4 = ZnSO4 + H2