40 балов !!! Для 1,12 л амоніаку NH3 обчисліть а) массу цієї пропорції газу б) загальну кількість

атомів Гідрогену та Оксигену ​

Ответы на вопрос

Отвечает Михалева Софья.

Відповідь:

n(NH3)=1,12/22,4=0,05моль

M(NH3)=17г/моль

m(NH3)=17*0,05=0,85г

N(N)=00,5*6,02*10²³=0,30²³моль⁻¹

N(H)+3*0,05*6,02*10²³=0,901*10²³моль⁻¹

Пояснення: