Для 1,2 л амоніаку NH3 обчисліть а)масу цієї пропорції б)загальну кількість атомів Гідрогену та

Нітрогену​

Ответы на вопрос

Отвечает Корольков Александр.

Відповідь:

n=1,2/22,4=0,05

N(N)=0,05*6,02*10²³=0,301*10²³моль⁻¹

N(H)=3*0,05*10²³=0,903*10²³ моль⁻¹

Пояснення: