Яка маса і який обєм кисню (за н.у.) витрачається на окиснення алюмінію масою 10,8 г? Помогите

пожалуйста

Ответы на вопрос

Отвечает Абельдинов Данияр.

Ответ:

Объяснение:

 10,8 г             Х г, Х л

 4Al        +        3O2      =      2Al2O3

n=4 моль         n=3 моль

М=27 г/моль   М = 32 г/моль

m = 108 г         m=96 г

10,8 г  Al   -   Х г  О2

108 г  Al    -  96 г  О2

m(O2) = 10,8 * 96 / 108 = 9,6 г

n(O2) = m / M= 9,6 / 32 = 0,3 моль

V(O2) = Vm *n = 22,4 * 0,3 = 6,72 л