Складіть та урівняйте схеми хімічних перетворень, які відповідають ланцюгу: С → СН4 → СН3ОН → СН3ОNa


Ответы на вопрос

Отвечает Баринов Рома.

Ответ:

C+2H2=CH4

2CH4+O2=2CH30H

2CH30H+2Na=2CH30Na+H2