Яка маса води утвориться при взаємодії натрій гідроксиду масою 80г з ортофосфатною кислотою(н.у.)?​


Ответы на вопрос

Отвечает Умникова Анастасия.

3NaOH + H3PO4 = 3H2O + Na3PO4

u(NaOH)= 80/40=2

По уравнению реакции:

NaOH/3H2O = 1/1 => u(H2O)= 2

m(H2O)= 2*18=36г

Ответ: m(H2O)= 36г ❤