Допишіть рівняння хімічних реакцій згідно зі схемами, дайте назви продуктів реакцій А) Fe+O2= Б)

C+O2= В) S+O2= Г) H2O=

Ответы на вопрос

Отвечает Устюгов Данил.

Ответ:

а) 4Fe + 3O2 = 2Fe2O3

б)C + O2 = CO2

в)S + O2 = SO2

г)H2O + C = H2 + CO