У якому масовому співвідношенні необхідно змішати водень Н2 і кисень О2 для одержання води ?


Ответы на вопрос

Отвечает Визна Кристина.

Ответ:дано: | W=n×ar÷mr×100%

H2O. | Mr(H2O)=1×2+16=18

W(H2)-? W(H2)=2×1÷18×100%=11%

W(O)-? W(O)=1×16÷18×100%=89%

Объяснение: