Обчисліть масу трибромоаніліну що можна добути з аніліну масою 32.55 г


Ответы на вопрос

Отвечает Лелис Санта-Лючия.

C₆H₅NH₂ + 3Br₂=C₆H₂NH₂Br₃↓ + 3HBr

n(анилина)=m/M=32,55 г / 93 г/моль = 0,35 моль

n(триброманилина)=n(анилина)= 0,35 моль

m(триброманилина)= n*M= 0,35 моль * 330 г/моль=115,5 г

Ответ: 115,5 г