Складіть рівняння реакції між магній хлоридом і натрій ортофосфатом у розчині. У відповіді вкажіть

суму коефіцієнтів у цьому рівнянні.

Ответы на вопрос

Отвечает Стрельников Степан.
2Na3PO4 + 3MgCl2 = Mg3(PO4)2 + 6NaCl
2+3+6+1=12