Скільки столових ложок солі потрібно розчинити в 500г води, щоб розчин був 15%-ним


Ответы на вопрос

Отвечает Добровольская Анеля.

Ответ:

75

Объяснение:

500-100%

x-15%

x=500×15÷100=75

500-75=425