Обчисліть масу міді що утвориться при взаємодії цинку з 40г розчину купрум (ІІ) хлориду. Я ВАС

ПРОШУ ПОМОГИТЕПОСЛЕДНИЕ БАЛЛЫ ОТДАЛ​

Ответы на вопрос

Отвечает Собачкина Кристина.

Zn + CuCl2 = ZnCl2 + Cu

          40 г

Кількість речовини купрум хлориду = 40/64+71 = 0,3 моль

Порівнюмо коефіцієнти, отже кількість речовини міді буде також 0,3 моль

Маса міді = 0,3 * 64 = 19,2 г